Dalyvavome konferencijoje Radviliškyje

Pakruojo paslaugų centras gavo kvietimą dalyvauti konferencijoje „Geroji socialinių paslaugų centrų patirtis ir inovacijos“, kuri vyko Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centre rugsėjo 7 d.

Konferencija – tai vienas iš renginių, skirtų Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro įkūrimo 5 metų jubiliejui paminėti. Šio centro direktorė Rita Pranė Vilimaitė pakvietė pasidalinti gerąja patirtimi, todėl kilo mintis prisiminti projektą, finansuotą iš LATLIT programos ir papasakoti, kaip centro socialiniai darbuotojai dalyvavo seminaruose, kaip mokėsi naujų darbo metodų. Pasirinkta pranešimo tema „Psichosocialinio darbo gerinimas, kuriant partnerystę tarp socialinių paslaugų teikėjų“ sudomino dalyvius. Kartu dalyvavo vyresn. socialinės darbuotojos G. Kaušienė ir R. Diliūnienė, kurioms buvo labai naudinga sužinoti apie integralios pagalbos teikimą ir socialinių įgūdžių ugdymo bei palaikymo paslaugas šeimoms, įrašytoms į rizikos sąrašą Radviliškio, Anykščių, Ukmergės, Elektrėnų socialinių paslaugų centruose. Konferencijoje kalbėjo Šiaulių universiteto ir Šiaulių valstybinės kolegijos atstovės apie socialinio darbo studijas ir profesinės kompetencijos tobulinimo galimybes, apie bendradarbiavimo raišką socialinio darbo praktikoje.

Išvykstant, gavome kvietimą dar kartą sudalyvauti rugsėjo 23 d. kitame renginyje – 5 metų jubiliejaus iškilmėse. Keletas akimirkų iš konferencijos.

Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centro direktorė Laimutė Kazokaitienė

admin Rug 08, 2016 Naujienos