Linkuvos socialinių paslaugų centre vyko atvirų durų savaitė

Vasario 8-15 dienomis Linkuvos socialinių paslaugų centre vyko atvirų durų savaitė. Centro ir jo padalinių darbuotojai ir gyventojai džiaugėsi sulaukę lankytojų, kurie domėjosi įstaigų veikla ir teikiamomis socialinėmis  paslaugomis.
 
Vasario 10 d. (penktadienį) centre ir jo padaliniuose lankėsi Pakruojo rajono  pirminės sveikatos priežiūros centro Linkuvos ambulatorijos medikų kolektyvo atstovai, kurie domėjosi centro ir padalinių gyventojų gyvenimo sąlygomis, teikiamomis paslaugomis.

Tą pačią dieną centre ir jo padaliniuose lankėsi  Pakruojo rajono savivaldybės Socialinės rūpybos skyriaus vedėja D.Rutkevičienė, Linkuvos, Klovainių, Lygumų, Pašvitinio, Žeimelio seniūnijų socialiniai darbuotojai. Seniūnijų socialiniai darbuotojai lankydami įstaigas, dalijo lauktuves savo seniūnijų gyventojams, domėjosi kaip jiems sekasi gyventi įstaigoje, diskutavo gyventojų apgyvendinimo, vidaus tvarkos, užimtumo klausimais.
 
Vasario 14 d. (antradienį) centre lankėsi Pakruojo rajono savivaldybės administracijos direktorė E. Kižienė, Socialinės rūpybos skyriaus vedėja D. Rutkevičienė,  Linkuvos, Guostagalio, Pakruojo, Rozalimo, Lygumų, Klovainių, Pašvitinio, Žeimelio seniūnijų seniūnai ir pavaduotojai. Seniūnai džiaugėsi, kad jų seniūnijų gyventojai rado naujus namus, kuriuose šilta ir gera gyventi, daug įvairios  veiklos ir užsiėmimų.  Centro direktorė R. Balčytė supažindino svečius su teikiamomis paslaugomis ir pagalba centro gyventojams, pasidžiaugė įsigyta  specialia dušo kėde neįgaliems gyventojams, prie kurios įsigijimo prisidėjo Žvirblonių ir Žeimelio žemės ūkio bendrovės, skirdamos 500 Eurų paramą. Direktorė kvietė seniūnus viešinti centre ir jo padaliniuose  teikiamas paslaugas, sukurtas gyvenimo sąlygas, skatinant būsimus gyventojus, jų artimuosius apsilankyti centre ir artimiau susipažinti su vykdoma veikla.   
 
Linkuvos socialinių paslaugų centro darbuotojai ir gyventojai dėkoja visiems atvirų durų savaitės lankytojams už parodytą dėmesį ir diskusijas, skatinančias kokybiškesnių socialinių paslaugų teikimą Pakruojo rajono gyventojams.

Linkuvos socialinių paslaugų centro informacija

admin Vas 20, 2017 Naujienos