Linkuvos socialinių paslaugų centro atvirų durų savaitė

Vasario 24 – 28 dienomis Linkuvos socialinių paslaugų centras organizavo atvirų durų savaitę. Visi maloniai buvo kviečiami apsilankyti ir artimiau susipažinti su įstaigos veikla, teikiamomis paslaugomis.

Atvirų durų savaitės dienomis Linkuvos socialinių paslaugų centrą, jo padalinius aplankė Pakruojo Atžalyno ir Linkuvos gimnazistai, lydimi Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centro profesinio orientavimo konsultančių Gretos Jasiūnienės ir Eglės Kriukaitės, bei Linkuvos gimnazijos mokytojos Joanos Gelžinienės su tikslu susipažinti su rajono socialinėmis įstaigomis ir socialinio darbuotojo specialybe.  Mus aplankė ir gerbiamas seimo narys Vitalijus Gailius, jo patarėjas Gintaras Šurna, lydimi Pakruojo rajono merės Astos Jasiūnienės, socialinės rūpybos skyriaus vedėjos Daivos Rutkevičienės ir Linkuvos miesto seniūnės Kazimieros Bacevičienės.

Gimnazistai ir svečiai artimiau susipažino su kasdiene įstaigos veikla, aplankė gyventojus, apžiūrėjo jaukias globos namų patalpas, gyvenamuosius kambarius, naujai įrengtas užimtumo centro patalpas,  domėjosi gyventojų buitimi, gyvenimo sąlygomis ir kt. Susitikimo metu vaišinantis arbata padalinio vadovės, socialinės darbuotojos plačiau papasakojo apie įstaigos susikūrimą, apsigyvenimo galimybes, teikiamas socialines ir sveikatos priežiūros bei globos paslaugas gyventojams. Dauguma gimnazistų pripažino, kad nė nenumanė, kad taip gražiai ir šiltai gyvena mūsų centro gyventojai.

admin Kov 05, 2014 Naujienos, Įvykiai