Linkuvos socialinių paslaugų centro gyventojai ir darbuotojai dalyvavo socialiniame renginyje „Kalėdų pasaka“, skirtame neįgaliųjų dienai paminėti

Tradicinis metų renginys socialinių įstaigų gyventojus ir juos lydinčius darbuotojus sukvietė šventiškai paminėti neįgaliųjų dieną. Linkuvos socialinių paslaugų centro užimtumo specialistai su gyventojais mugėje pristatė savo rankdarbius, kur ant prekystalio buvo gražiai surikiuotos medinės kalėdinės eglutės, mentelės, įvairios žiemos kompozicijos ir kitos rankų darbo kalėdinės dovanėlės. Jas mugės lankytojams pristatė Danutė, Romualdas ir Vaidotas.
Šventinę nuotaikingą pasaką sekė Šrekas, Fiona, Batuotas Katinas ir Asiliukas, kurio vaidmenį kūrė užimtumo specialistė Dangirūta . Linkuvos socialinių paslaugų centro „piratai atplaukė“ pasveikinti visų su artėjančiomis šventėmis ir padovanojo ne tik didžiulį vilties žaislą, bet ir nuotaikingą piratų šokį. Po įspūdinga piratų apranga slėpėsi Astos, Rasos, Jurgitos, Vilmos, Lauros, Žilvino, Vaido ir Algimanto sukurti vaidmenys.
Pilna įspūdžių diena netruko prabėgti, palikdama gražius šventės prisiminimus, laukiant Kalėdų bei Naujųjų metų.

Linkuvos socialinių paslaugų centro informacija

admin Gru 11, 2019 Naujienos