Linkuvos socialinių paslaugų centro gyventojai Svitenėje organizuotuoje vasaros stovykloje

2019 metų rugpjūčio 22 dieną Linkuvos socialinių paslaugų centro gyventojai, lydimi socialinių darbuotojų, dalyvavo Svitenėje (Latvijos respublika, Rundalės savivaldybė), kur buvo organizuota vasaros stovykla pagal projektą LLI-344 „Socialinė partnerystė –socialiai pažeidžiamų asmenų integracija į visuomeninį gyvenimą“ (SocialLaif).
Stovykloje, kurios pavadinimas – „Kūrybinės dirbtuvės 2019“, dalyviai pasigamino drugelius, sapnų gaudykles, gėlytes su saldainiais, piešė piešinius. Kai buvo atversta stebuklų knyga, lietuviai ir latviai įrodė, kad stebuklą galima sukurti visiems kartu. Rundalės dalyviai pašoko improvizuotą šokį, Iecavos atstovai visus pakerėjo spalvotais dūmais, Linkuviai ir Klovainiečiai mokė šokti lietuvių folklorinius šokius.
Greitai bėgo laikas dideliame draugų būryje, kur netrūko juoko, linksmų akimirkų, gražaus bendravimo, šokių ir žaidimų. Saldi cukraus vata kėlė nuotaiką, o geros kelionės į namus visiems linkėjo Rundalės „Peliuko“ padovanoti talismanai – minkšti žaisliukai.

Linkuvos socialinių paslaugų centro informacija

admin Rugp 27, 2019 Naujienos