Paskaitėlės projekto „Šeimos užuovėjos-2015“ dalyviams

Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centro laikino gyvenimo namuose vyksta paskaitėlės projekto „Šeimos užuovėjos-2015“ dalyviams apie pozityvios tėvystės įgūdžių ugdymą, siekiant padėti tėvams išmokti svarbiausių sėkmingo bendravimo su vaikais aspektų. Susitikimų metu mamos mokosi suprasti ir reflektuoti mintis, vertybes, veiksmus, pritaikyti įgytas žinias įvairiose gyvenimiškose situacijose ir įtvirtinti pozityvios tėvystės įgūdžius. Paskaitėlės vyksta remiantis „Pozityvios tėvystės įgūdžių ugdymo pratybomis“ (aut. Rima Breidokienė, Sigita Ignatovičienė).

Pirmo susitikimo metu mamos mokėsi apie vaiko poreikių supratimą ir besąlygišką priėmimą, analizavo paveikslėlius, lygino savo veiksmus, bandė pritaikyti realiose situacijose. Taip pat buvo diskutuota apie tai, ko nereikėtų sakyti vaikui, kad jo neįskaudinti, kaip dažnai jį girti, kokiais žodžiais.

Spalio paskutinę savaitę projekto dalyviai buvo kviečiami kepti sveikuoliškų blynų iš paskutinių rudens gėrybių. Mamos pačios lupo cukinijas, maišė tešlą, kepė blynus paskui pasigardžiuodamos valgė ir pavaišino kitus laikino gyvenimo namų gyventojus.

Keletas įamžintų akimirkų.

Socialinė darbuotoja Jovita Cedronaitė- Šventickė

admin Lap 04, 2015 Naujienos