Projekto LLI-344 užimtumo veiklų įgyvendinimas

2019 m. rugpjūčio 8 d. Linkuvos socialinių paslaugų centre vyko amatų pradmenų ir kasdienio gyvenimo įgūdžių mokymai pagal projektą LLI-344 „Socialinė partnerystė – socialiai pažeidžiamų asmenų integracija į visuomeninį gyvenimą” (SocialLife).
Mokymuose dalyvavo centro gyventojai ir asmenys iš Linkuvos miestelio. Vyriausioji socialinė darbuotoja Asta Umbrasienė dalyvius mokė vytelių pynimo pradmenų, socialinio darbuotojo padėjėja Rasa Počešūnaitė ugdė maisto gaminimo, daržininkystės įgūdžius, aptarė su projekto dalyviais daržovių konservavimo būdus, meistras Rolandas Mikolaitis mokė dalyvius atlikti smulkius remonto darbus.
Šie užsiėmimai Linkuvos socialinių paslaugų centre jau vyksta nuo 2018 m. gegužės mėnesio. 2 kartus per mėnesį Pakruojo rajono socialiai pažeidžiami asmenys – senjorai, neįgalieji, vieniši asmenys mokinasi įvairių veiklų ir įgūdžių. Per visą projekto laikotarpį (2018-05/2020-01) amatų pradmenų ir kasdienio gyvenimo įgūdžius ugdysis 80 unikalių projekto dalyvių iš Pakruojo rajono.
Projekto LLI-344 užimtumo veiklomis siekiama stiprinti socialiai pažeidžiamų asmenų bendravimo gebėjimus, socialinius ir kasdienio gyvenimo įgūdžius, sudaryti sąlygas jiems įgyti naujos patirties ir taip lengviau integruotis į visuomenės gyvenimą.

Projekto koordinatorė
Renata Žiedienė

admin Rugp 09, 2019 Naujienos