Seminaras – „Auklėjimas be prievartos. Kaip sukurti nuoširdžius santykius su vaiku“

Šiandien neginčijama tiesa, kad bendravimo stilius su vaiku turi ypatingą reikšmę asmenybės vystymuisi. Nepatenkintas vaikų psichologinio kontakto poreikis įtakoja savivertę, motyvaciją, emocinę pusiausvyrą bei adaptacinį atsparumą. Net sunkios auklėjimo problemos išsprendžiamos, jei pavyksta atkurti palankų bendravimo stilių šeimoje, ugdymo įstaigoje. Seminare analizuota „sunkių“ vaikų problema, aktualizuotos elgesio ir emocijų korekcijos galimybės. Globėjai mokėsi atpažinti bendravimo kliūtis, įgijo naujos patirties plėtojant nuoširdžius santykius su vaiku, sužinojo kaip „išsigydyti“ savo vaikystės žaizdas. Seminaras orientuotas į sėkmingos asmenybės ugdymą.

Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centras, 2015 m. globėjų (rūpintojų) ir įtėvių paieškos, rengimo, atrankos, konsultavimo ir pagalbos jiems paslaugų teikimo projekto „Priglausk mane“ lėšomis, bendradarbiaudamas su Radviliškio rajono savivaldybės administracijos vaiko teisių apsaugos skyriumi, 2015 m. lapkričio 24 d. Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centre organizavo Virginijos Servutienės seminarą „Auklėjimas be prievartos. Kaip sukurti nuoširdžius santykius su vaiku“.

Seminaras buvo skirtas Radviliškio rajone gyvenančioms ir vaikus globojančioms ar įvaikinusioms šeimoms. Seminaro akimirkos...

Atestuota GIMK socialinė darbuotoja Ilma Geležėlienė

admin Lap 25, 2015 Naujienos