Naujienos

Birželio 27 dieną- tarptautinę žvejų dieną, Klovainių sutrikusio intelekto jaunuolių centro komanda dalyvavo žvejų varžybose „Sidabrinis žvynas-2019“ Linkuvos socialinės globos namuose. Mūsų komanda varžybose dalyvauja jau penktus metus iš eilės. Nors šiais metais žvejybai buvo gan nepalankus oras (pūtė stiprus vėjas), bet 3 valandos žvejybos neprailgo ir sekėsi puikiai- užėmėme garbingą 3 vietą iš 11 dalyvavusių komandų. Sugavome 15 žuvų ir bendras svoris buvo apie 750 gramų. Centro komandą sudarė Algis, Vaidas, Irmantas, Alvydas bei vyr. soc. darbuotoja Astra.

Skaityti daugiau

admin

Pasitinkant Jonines Klovainių sutrikusio intelekto jaunuolių centro lankytojai nusprendė pasportuoti. Gražią ir saulėtą birželio 19 dienos popietę praleido lauke. Jaunuoliai dalyvavo linksmose sportinėse estafetėse. Daug ištvermės ir susikaupimo pareikalavo ilgasis kliūčių ruožas: reikėjo pereiti lenta, lipti per imitacines kopetėles, pereiti virve, atskirti pagal spalvą segtuką ir pataikyti lanku į taikinį. Visus pradžiugino rungtis su vandenyje plaukiojančiais kamšteliais. Juos reikėjo ištraukti su kiaurasamčiu.

Skaityti daugiau

admin

2019 birželio 13 d. Linkuvos socialinių paslaugų centro Savarankiško gyvenimo namuose „Spindulys” vyko amatų pradmenų ir gyvenimo įgūdžių mokymai pagal projektą LLI-344 „Socialinė partnerystė – socialiai pažeidžiamų asmenų integracija į visuomeninį gyvenimą” (SocialLife).

Skaityti daugiau

admin

Puslapiai

Užsiprenumeruoti RSS - Naujienos